در باره ما

موسسین ومدیران بارکس پس از سالها فعالیت در صنعت حمل و نقل بین المللی و آشنایی با مشکلات و نیاز شما عزیزان و شناخت و آگاهی بر توانایی شرکت های حمل، تصمیم گرفتن با ساخت اپلیکیشن بارکس و ایجاد فضای ساده، شما کاربر و همراه گرامی را از هر نیازی در صنعت حمل و نقل بین المللی، بی نیاز نمایند. بارکس به شما این امکان را میدهد تا فقط با چند کلیک، به آنچه توقع دارید، برسید. قیمت مناسب حمل، ترخیص و معرفی شرکت متعهد و توانا، فقط بخش کوچکی از خدمات بارکس میباشد.
اگر تصمیم بر ارسال یا دریافت محموله ومرسوله ای دارید کافیست سری به بارکس بزنید و با دنیایی از شرکت های حمل و نقل و قیمت های رقابتی و استثایی آشنا شوید. هر شخص، هر صنف، هر صنعت، دانشجو، بازرگان، تاجر، واردکننده، صادر کننده، کسبه بازار، شاغلین، خانگی،محصلین،پزشکان،وکلا،شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی،شرکت های کوچک و بزرگ دولتی، سهامی عام و سهامی خاص، ما واسطه ی بدون واسطه شما و شرکت های معتبر حمل و نقل میباشیم تا با کمترین هزینه در کمترین زمان ممکن شما را به تمام دنیا متصل کنیم و هیجان شما را با معرفی این پلتفرم دو چندان نماییم. امروزه واسطه ها نقش بسزایی در گرانیها دارند و بارکس با حذف این واسطه ها،شما رو مستقیم به صنعت حمل و نقل معرفی مینماید چرا که در این پلتفرم، تمامی شرکت های بزرگ و معتبر بین المللی عضو میباشند و با دیدن اسناد شما بلافاصله قیمت و زمان را برای شما ارسال مینمایند. گاها برای استعلامات حمل، یک هفته زمان نیاز است ولی بارکس حتی زمان را هم برای شما ذخیره مینماید

در بارکس پی، ما متعهد هستیم که حمل و نقل بین المللی را آسان، کارآمد و مقرون به صرفه کنیم. ما مشتاقانه منتظر کمک شما هستیم تا با بازار جهانی ارتباط برقرار کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.”

این وب سایت زیر مجموعه کارگاه تکنولوژیکی شرکت دانش بنیان “سگال چین” می باشد. سگال چین با بهره برداری از متخصصان حوزه های بلاکچین، هوش مصنوعی و اقتصاد به طراحی و توسعه راهکارهای تکنولوژیکی می پردازد. segalchain.com

چشم انداز

“در بارکس پی، چشم انداز ما این است که با ارائه یک پلت فرم ساده، راحت و مقرون به صرفه برای مشاغل در هر اندازه، صنعت حمل و نقل و لجستیک بین المللی را متحول کنیم. هدف ما این است که ارتباط کاربران با شرکت های معتبر و دریافت قیمت ها را آسان کنیم. ، و محموله های خود را از ابتدا تا انتها مدیریت کنند.

ما معتقدیم که با حذف نیاز به واسطه و ساده‌سازی فرآیند حمل و نقل، می‌توانیم به کسب‌وکارها کمک کنیم در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنند و بر کاری که بهترین انجام می‌دهند تمرکز کنند. ما متعهد به ارائه خدمات و ارزش استثنایی به کاربران خود هستیم و امیدواریم بتوانیم به پلتفرمی برای هر کسی که به دنبال جابجایی کالا در سراسر جهان است تبدیل شویم.

ما آینده‌ای را تصور می‌کنیم که در آن حمل‌ونقل بین‌المللی قابل دسترسی، شفاف و کارآمد باشد، و ما متعهدیم که این چشم‌انداز را به واقعیت تبدیل کنیم.”