شرکت حمل و نقل چه کاری انجام میدهد؟

تیم تولید محتوای بارکس در این مقاله سعی دارد در مورد این موضوع که شرکت حمل و نقل چیست و چه کاری را انجام میدهد مطالب بسیار مهمی را برای شما عزیزان بیان کند با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به صورت کامل و جامع این موضوع را بررسی کنیم.

شرکت حمل و نقل چه کاری انجام میدهد؟

امروزه حمل و نقل بین المللی یکی از سودآورترین و کارآمدترین مشاغل در جهان است. مشتریان محموله های خود را بر اساس اعتماد متقابل به آنها تحویل می دهند تا محموله های خود را به هر کجا ارسال کنند. این روزها ارتباط بین بنادر در سراسر جهان از طریق شرکت های حمل و نقل بین المللی به راحتی انجام شده است.

قیمت رقابتی / قابل اجرا و امنیت بالا، حمل و نقل راحت و تحویل بدون تاخیر از مزایای یک شرکت حمل و نقل بین المللی است که می تواند به مشتریان ارائه شود شرکت حمل و نقل بارکس تمامی موارد عنوان شده را تضمین میکند.

همچنین شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران خدماتی را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می دهند.

تعریف شرکت حمل و نقل بین المللی

شرکت حمل و نقل بین المللی در لغت به معنای برداشتن محموله و حمل به جای دیگر است. عموماً در فارسی به معنای حمل انسان و هر محصولی اعم از جامد، مایع، گاز و حتی امواج است. ریشه این کلمه از ریشه لاتین “ترنس” به معنای از جایی به جای دیگر و “پورتاژ” به معنای انجام دادن گرفته شده است.

حمل و نقل کالا بر اساس مقررات اساسی و عملیات کالاهای بین المللی به معنی جابجایی و حمل کالا از نقطه ای به نقطه ای از کشور به کشور دیگر با اخذ مقررات در هر کشور است.

تاریخچه حمل و نقل بین المللی در جهان

تاریخ گذاری حمل و نقل به قدمت انسان برمی گردد. مهم‌ترین مسیر کشتیرانی بین‌المللی «مسیر ابریشم» بود که قدیمی‌ترین مسیر و مبادله کالا بین اروپا، خاورمیانه و شرق آسیا، چین و هند به طول حدود 12 هزار کیلومتر بود. این مسیر در قرن دوم قبل از میلاد تا قرن شانزدهم تقریباً 1800 سال ایجاد شد. از اواخر قرن چهاردهم این مسیر با توسعه جاده‌ها، حمل‌ونقل دریایی و انقلاب صنعتی و استفاده از کشتی‌های تجاری اهمیت خود را از دست داد و تا اوایل قرن بیستم ادامه یافت.

از این تاریخ به بعد حمل و نقل ریلی بخشی از نقش را ایفا کرد. تا دهه‌های پایانی قرن بیستم با توسعه و تجاری‌سازی بار و عملیات حمل‌ونقل کامل جاده‌ها، تجارت زمینی و صنعت حمل‌ونقل انقلابی دوباره پیدا کرد. دهه 80 می تواند نقطه عطفی در صنعت کشتیرانی و تجارت داخلی باشد که توسعه تجارت تبدیل به کشتیرانی بین المللی آسیا – اروپا شد. رفته رفته شرکت های حمل و نقل تاسیس شدند و روز به روز پیشرفت کردند.

تاریخچه حمل و نقل بین المللی در ایران

در ایران از سه نوع حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل زمینی استفاده می شود. از آنجایی که شرکت حمل و نقل هوایی قوانین خاص خود را دارد اما نه چندان گسترده. از این رو، ما در مورد حمل و نقل دریایی و زمینی صحبت می کنیم. حمل و نقل در کشور ما سابقه چندان طولانی ندارد. از آنجایی که «قاجاریه» در ایران بین شهرها با کامیون مشترک بوده و امکان رشد وجود دارد.

در جنگ جهانی دوم تحول بزرگی در حمل و نقل ایران به وجود آمد. این کشتی بارها را از بنادر جنوبی ایران به ویژه بنادر خرمشهر و بندر امام خمینی در ایران یا شمال ترکمنستان و آذربایجان یا شاهپور سابق از طریق تبریز و جلفا حمل می کرد. هر روز صدها کامیون حامل محموله به مقصد نهایی تحویل داده می شد که همگی رانندگان ایرانی بودند. آنها می توانند ظرف 10 روز گواهینامه رانندگی دریافت کنند و پس از تحویل محموله ها به مقصد نهایی.

قبل از انقلاب اسلامی، خرمشهر فعال ترین نقطه کشتیرانی بود. کار آنها از صبح زود شروع شد و محموله ها در گمرک ترخیص شد. صاحب محموله ها محموله ها را به گاراژهای شهر در خیابان دیزل آباد منتقل کرده و محموله ها را با گواهینامه های قابل قبول در کامیون بارگیری می کند.

بعد از انقلاب در بارگیری ها اوضاع فرق می کرد. این روزها صاحبان محموله‌ها به پایانه‌های بارگیری مبدا مراجعه می‌کنند و بر اساس مقصد، نوع کالا، کامیون‌ها را پیدا می‌کنند و محموله‌ها را حمل می‌کنند.

خدمات بین المللی بارکس

شرکت حمل و نقل بارکس فعالیت خود را در ایران آغاز کرده است و در مدت کوتاهی به سرعت رشد کرده است. این شرکت یک شرکت کشتیرانی بین المللی است که در ایران فعالیت می کند. بارکس بهترین خدمات و رقابتی ترین قیمت ها را در حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی به کشورهایی مانند امارات متحده عربی، هند، چین، اسپانیا، آلمان و هلند ارائه می دهد.

بارکس به دلیل همکاری با سازمان های بین المللی در زمینه حمل و نقل و حمل و نقل بین المللی در ایران تخصص دارد. اولویت شرکت حمل و نقل بارکس پاسخگویی به نیازهای مشتری در هنگام تحویل بدون تاخیر و ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود است.

مهمترین خدمات در زمینه حمل و نقل بین المللی به شرح زیر است

تحویل انبار به انبار

شرکت حمل و نقل بارکس می تواند بسته بندی، توزیع و تسهیلات سفارشی را برای واردات / صادرات محموله از انبار ما در ایران به شما ارائه دهد. چه نیاز به نگهداری کالا برای چند روز یا بیشتر داشته باشید، ما می توانیم انباری ایمن و مطمئن را ارائه دهیم.

خدمات انبارداری و توزیع ما:

ذخیره سازی متصل و غیر پیوندی
توزیع
بسته بندی
پالت سازی
برچسب زدن
بازرسی
ترخیص از گمرک

 مشاوره به مشتریان

اگر مایل به دریافت اطلاعات دقیق و یا نیاز به اطلاعات کامل تری در مورد بارگیری، توزیع، زمان عبور محموله خود و هر چیز دیگری هستید، مشاوران شرکت حمل و نقل بارکس آماده مشاوره و ارائه بهترین و مناسب ترین راه حل ها به شما هستند.

شرکت حمل و نقل بارکس خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

ارائه خدمات به مشتری بر اساس بودجه مشتری

یکی از مهمترین عوامل در روابط تجاری شرکت حمل و نقل، حمل بار با توجه به بودجه مشتری است.

شرکت حمل و نقل بارکس  می تواند زمان خود را برای مذاکره با مشتریان در مورد بودجه اختصاص دهد و ما مطمئن هستیم که در نهایت رضایت شما را جلب می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *